پیرایش ابروی آقایان

اصول کلی که باید در اصلاح ابرو مردانه رعایت شود

 • در اصلاح ابرو مردانه؛ ابروها باید هم اندازه متقارن باشد و با نگاه کردن به آنها متوجه تفاوت خاصی نشویم.
 • شکل کلی: بهتر است در اصلاح ابرو مردانه فرم کلفت بودن و در عین حال کوتاه بودن رعایت شود.
 • خط مشخص؛ در اصلاح ابرو بهتری است یک خط فرضی را آرایشگر در نظر بگیرد و با توجه به آن بالا و پایین آنرا تمیز کند.
 • وسط ابرو؛ هنگام اصلاح ابرو در مردان بهتر است اگر ابرو پیوندی باشد، وسط ابرو برداشته شود.
  بصورت اصولی، این عمل تاثیر زیادی در بازتر شدن تصویر ظاهری یک مرد شود.
 • برداشتن وسط ابرو در کل امری مهم است و باعث از بین رفتن خشونت در چهره مردان میشود
 • کمان ابرو؛ حفط حالت کمان ابرو نیز در اصلاح ابرو مردانه شاخصه مهمی است.
  بهتر است کمان و خط رویش ابرو را از کناره های بینی از دوطرف تا قسمت انتهایی چشم در نظر بگیریم.
  خارج این قسمت ها بهتر است اصلاح شود.

منظم کردن ابروها

با اصلاح منظم ابرو، مردان راحت تر میشوند و دیگر نیاز ندارند از اقداماتی مثل ژل زدن یا شانه زدن به ابروهایشان استفاده کنند. مخصوصا در مکان هایی مثل سرکار یا جاهای شلوغ مثل مرکز خریدها. با توجه به رقابتی شدن موضوع ظاهر در آقایان، بهتر است اصلاح ابرو مردانه انجام شود. این موضوع کمک میکند شما جوانتر به نظر برسید مخصوصا اگر در جایی کار میکنید که همکارانتان از شما جوانتر هستند. سرای نمونه، بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران است که همه موارد آرایشگری را آموزش میدهد. از جمله اصلاح ابرو مردانه.

انواع روش اصلاح ابرو مردانه

استفاده از تیغ

این روش یکی از پرسرعت ترین روش های اصلاح ابرو است. زیرا آرایشگر با استفاده از تیغ، سرعتش بالاتر می رود. در این روش همانطور که سرعت اصلاح بالا هست، سرعت رویش مجدد قسمت های ابرو که با تیغ اصلاح شده نیز بالاتر میرود. در کل اگر این روش را برای اصلاح ابروی خود در نظر دارید باید به این نکته نیز توجه کنید که در حدفاصل خیلی کم به آرایشگاه مراجعه کنید. یک نکته مثبتی که در صلاح ابرو مردانه با تیغ وجود دارد، نظم ابرو ها و متقارن شد پن آنها میباشد. زیرا آرایشگر با استفاده از تیغ قدرت مانور بیشتری نیز دارد.

استفاده از موچین

این روش را میتوان جز اصولی ترین روش های اصلاح ابرو دانست. زیرا دیگر با رویش پرسرعت قسمت های اصلاح شده ابرو مواجه نیستیم. و دیگر لازم نیست مثلا دیگر نیاز نیست هر هفته به آرایشگاه مراجعه کنید. این روش برای افرادی که در آرایشگاه رفتن تنبل هستند مناسب است. از دیگر مزایای این روش میتوان به هرچه اصولی تر انجام شدن پروسه اصلاح ابرو مردانه اشاره کرد. اصلاح با موچین ممکن است سرعت اصلاح با تیغ را نداشته باشد. ولی در عوض دقت بسیاری صرف اصلاح ابرو خواهد شد.

بند انداختن ابرو

این روش را هم میتوان جز روش ها اصولی اصلاح ابروی مردانه محسوب کرد. در این روش آرایشگر از بند برای اصلاح ابرو استفاده می‌کند از مزیت های این روش می‌توان با اصلاح ریز ترین ابرو ها و موهای اضافه اطراف ابرو اشاره کرد. اصلاح ابرو با بند را باید جز قدیمی ترین، ساده ترین و در عین حال دقیق ترین روش های اصلاح ابرو دانست. در این روش یک نکته بسیار مهم است و باید مراقب صافی و شاکله اصلی ابرو مثل تاج ابرو بود.

موم یا وکس ابرو

در این روش میتوان از موم یا وکس برای اصلاح ابرو مردانه استفاده کرد. اگر خودتان هم در از بین بردن موهای اضافه و ابرو مهارت داشته باشید میتوانید از این روش استقاده کنید. مزایای این روش سرعت بالای آن است و در کوتاه ترین زمان مقدار بسیاری از موها را از بین برد. مزیت دیگر این روش سیاه نشدن قسمت های اصلاح شده میباشد در روش های فوق مثل استفاده از تیغ، ممکن است رد آن یا سیاه شدگی باقی بماند.

کیت اصلاح ابرو

در این روش از یک کیت اصلاح استفاده می‌شود، یک قسمت شانه شکل دارد، که شانه کشیدن ابرو با استفاده از قیچی آن میتوان اقدام به کوتاه کردن ابرو کرد. این روش جز مقرون به صرف ترین روش های اصلاح ابرو مردانه دانست
این نکته نیز در این روش قابل توجه است که با کیت اصلاح ابرو بیشتر میتوان روی مرتب کردن ابروها مانور داد تا شکل دادن به ابرو.

در اصلاح ابرو مراقب باشید

اگر خودتان می خواهید از روش های بالا استقاده کنید، بسیار مواظب باشید که قسمت هایی از ابرو که مهم است رو از بین نبرید. نحوه مرتب کردن ریش بلند نیز نیاز به دقت بسیار بالایی همانند اصلاح ابرو دارد.

کدام روش اصلاح ابرو مردانه مناسب تر است؟

اگر تصمیم به اصلاح ابروی خود گرفتید با توجه با اصول بالا این کار را انجام دهید، از نتیجه آن و تاثیرش بر روابط اجتماعی‌تان راضی خواهید بود. برای انتخاب مناسب ترین روش اصلاح، باید دقت کنید چه روشی برایتان مناسب است و به مقدار حجم، کلفتی و بهم ریختگی ابرویتان توجه کنید برای انتخاب مناسب ترین روش برای اصلاح ابرو نیز میتوانید با افراد ماهر در این رشته تماس بگیرید یا بصورت حضوری مراجعه کنید
سرای نمونه نیز با سابقه درحشان بیست ساله آماده است تا ضمن مشاوره به شماه، اصلاح ابرویتان را انجام دهد. اصلاح ابرو، عملی حساس است و بهتر است افراد خبره در زمینه آریشگری این کار را انجام دهند. اگر تصمیمتان این است که اصلاح ابرو خود را به دست سرای نمونه بسپارید اینجا را کلیک کنید تا با دسترسی به تلفن و آدرس سرای نمونه راهنمایی و اصلاح لازمه را انجام دهید.

سوالات مربوط به اصلاح ابرو مردانه

1مزیت اصلاح ابرو در مردان چیست؟
با اصلاح منظم ابرو، مردان راحت تر میشوند و دیگر نیاز ندارند از اقداماتی مثل ژل زدن یا شانه زدن به ابروهایشان اسفاده کنند.
2کدام روش اصلاح ابرو مردانه مناسب تر است؟
برای اصلاح ابرو روش های مختلفی وجو دارید که باتوجه به شرایط فرد باید انتخاب شود.
3در اصلاح ابرو مردانه مهم ترین نکته چیست؟
مهم ترین نکته در اصلاح ابرو حفط خط ابرو است و نباید قسمت های مهم ابرو برداشته شود.

.
منابع:
.https://hairacademy.ir

- مطالب مرتبط -

«پیرایش آقایان»

error: Alert: Content is protected !!