رقص عروسی

⇠ در گذشته، گزینه ای به نام رقص دو نفره ی عروس و داماد وجود نداشت.ولی امروزه، گزینه ای به نام رقص تانگو، که همان رقص دو نفره ی عروس و داماد هست، به فرهنگ عروسی ما اضافه شده است که به سرعت هم در حال گسترش می باشد.

⇠ می توانید ترتیب یک رقص دونفره با همسرتان بدهید و در این صورت هم مهمانانتان را سرگرم کرده اید و هم فیلم های زیبایی خواهید داشت. اما توجه داشته باشید که اگر می خواهید این رقص را در کنار همسرتان و در جشنتان داشته باشید، پس حتما باید از قبل بسیار تمرین کنید. چون این نوع رقص، به یک هماهنگی دو نفره احتیاج دارد.

.

• نکات رقص عروسی

 

⇠ سعی کنید مکانی را برای برگزاری مراسم عروسی انتخاب کنید که جایگاهی برای دنس داشته باشد اگر این امکان وجود ندارد شما می توانید با چیدن فانوس و یا سبد گل های تزئین شده و یا شمع های روشن به شکل دایره، مستطیل و یا هر شکل دیگری در کنار هم علاوه بر متفاوت بودن دیزاین، جایگاهی رای خود و به سبک و ابعاد دلخواه داشته باشید.

⇠ تمام جلوه های زیبا را برای مهمانیتان خرج نکنید اگر در طول مراسم عروسی قرار است از جلوه های خاصی استفاده کنید مثل بخار، رقص نور، حباب، نور پردازی تک رنگ یا نور افشانی های زیبا بهتر است چند جلوه مخصوص رقصیدن شما و همسرتان باشد تا نمای خاصی از رقص شما علاوه بر سبک رقصیدنتان در ذهن مهمان بماند.

⇠ اگر دوست دارید فضای رقصیدنتان رمانتیک باشد بهتر است آهنگی لایت انتخاب کنید و نورپردازی تک رنگ و بخار را زمینه دنستان کنید و یا از مهمان هایی که در دورتان حلقه زدند بخواهید شمع های روشن را به صورت افقی حرکت دهند.فانوس و یا فشفشه های دستی کوچک هم می تواند گزینه ی خوبی باشد.

⇠ جایگاه را می توانید از گل برگ های رنگی و یا برگ های سبز و یا زرد پر کنید.مطمئنا حرکت برگ ها و گل برگ ها زیر پایتان جلوه زیبایی از دید دوربین و مهمان خواهد داشت.

⇠ اگر دوست دارید کاملا با نشاط و پر هیجان برقصید پس باید موزیکی کاملا شاد و پر انرژی را برای رقصیدن انتخاب کنید.رقص نور و نور افشانی به همراه حباب های رقصان در فضا می تواند هیجان هر دوی شما و همچنین مهمان ها را چند برابر کند.

.

• رقص دسته جمعی

 

⇠ رقص های محلی و دسته جمعی راه بسیار خوبی برای سرگرم کردن مهمانان و فراهم کردن اوقات خوشی برای آنهاست. در تمام ملل و از قدیم الایام، رقص، خود فرهنگی جداگانه داشته فرهنگ مربوط به هر قوم اعم از نوع لباس، آداب و شعر مربوط به آن رقص با دیگری متفاوت است. اگر می خواهید با کس یا گروهی در رقص همخوانی داشته باشید، مطمئناً باید پیرو آداب و رسوم آن گروه باشید.

⇠ یکی از راههای همخوانی، نوع لباس یکسان و مربوط به آن گروه است. که خود شامل پوشش اعم از نوع پیراهن، دامن یا شلوار، و… می باشد. بهتر است از لباسهای محلی برای رقص های محلی استفاده شود.

.
منابع:
.http://www.talarkadeh.com
.https://www.shadito.com

error: Alert: Content is protected !!