زیبایی موی داماد

مدل مو داماد از آن لحاظ بسیار مهم است که تنها آرایش داماد است و حتما باید به نحوی انتخاب شود که با فرم صورت همخوانی داشته باشد تا چهره ای شیک و زیبا برای داماد در مراسم عروسی به ارمغان بیاورد.

.

• نکات موی داماد

 

⇠ مدل مویتان را تغییر ندهید

اگر همیشه موهایتان را یک مدل خاص اصلاح میکنید برای مراسم عروسی هم از همان سبک پیروی کنید و سعی نکنید مدل مویی را انتخاب کنید که تا به حال امتحان نکرده اید. شب عروسی وقت ریسک کردن بر روی ظاهر نیست.

.

⇠ آرایشگاهی را انتخاب کنید که از کارش اطمینان دارید

آرایشگری که همیشه برای آرایش و اصلاح مو به سراغش میروید با فرم صورت و مدل موهایتان آشناست و دیگر میداند بهترین مدل برای شما کدام است. پس سعی کنید برای روز عروسیتان هم به سراغ آرایشگاه همیشگیتان بروید تا خیالتان راحت باشد که اشتباهی رخ نمیدهد.

.

⇠ هرگز و هرگز در روز عروسی موهایتان را کوتاه نکنید

بهترین زمان برای اصلاح موها یک هفته قبل از روز مراسم است، موها پس از کوتاه شدن حالت خوبی به خود نمیگیرند و رد قیچی بر روی آنها باقی میماند. پس کوتاهی و اصلاح موهایتان را برای روز عروسی نگذارید .

.

⇠ بهترین زمان برای اصلاح موها یک هفته قبل از روز مراسم است

روز قبل از عروسی را بگذارید برای اصلاحاتی که شاید نیاز باشد، مثلا اگر قسمتی از موها کوتاه و بلند است و یا تمیز کردن پشت گردن و کنار گوشها .

.

⇠ در هنگام انتخاب مدل مو داماد فرم صورت را هم در نظر بگیرید

چه در خانمها و چه در آقایان حتما باید برای انتخاب مدل موی مناسب ، به فرم صورت توجه داشت ، و این برای داماد که درواقع تنها آرایش داماد محسوب می شود از اهمیت بیشتری برخوردار است.

.

• مدلهای پیشنهادی مو برای فرم های مختلف صورت

 

⇠ اگر دارای صورتی با فرم بیضی هستید میتوانید انواع مختلف مو را انتخاب کنید.

⇠ اگر دارای صورتی با فرم مربع هستید بسیار خوش شانس هستید، همانطور که در خانمها صورت بیضی طرفدار دارد ، صورت مربع در مردان به این خاطر که بر جذابیتشان می افزاید، بسیار پر طرفدار است. شما هم در انتخاب مدل مو میتوانید آزادانه تصمیم بگیرید.

⇠ اگر دارای صورتی با فرم بیضی هستید میتوانید انواع مختلف مو را انتخاب کنید.

⇠ اگر دارای صورتی با فرم کشیده هستید، پیشنهاد میشود از مدلهایی انتخاب کنید که صورتتان را کشیده تر نشان ندهد. کناره های موها را بیش از اندازه کوتاه نکنید.

⇠ اگر دارای صورتی با فرم گرد هستید بهتر است از مدلهایی انتخاب کنید که کمی به صورتتان زاویه اضافه کند. اگر ریشی کوتاه داشته باشید صورتتان را زیباتر نشان میدهد.

⇠ اگر دارای صورتی با فرم کشیده هستید، پیشنهاد میشود از مدلهایی انتخاب کنید که صورتتان را کشیده تر نشان ندهد

⇠ اگر دارای صورتی با فرم گرد هستید بهتر است از مدلهایی انتخاب کنید که کمی به صورتتان زاویه اضافه کند.مدل مو داماد

⇠ اگر موهایتان کوتاه است، به راحتی موهای کوتاهتان را مدل دهید و اگر بلند است، به راحتی موها را مدل دهید، موضوع مهم این است که کاملا راحت باشید و خودتان باشید. فقط باید مطمئن شوید که موهای شما مرتب و به خوبی تمیز شده باشد.

⇠ اگر موهایتان کوتاه است، به راحتی موهای کوتاهتان را مدل دهید و اگر بلند است، به راحتی موها را مدل دهید، موضوع مهم این است که کاملا راحت باشید و خودتان باشید. فقط باید مطمئن شوید که موهای شما مرتب و به خوبی تمیز شده باشد.

⇠ و کلام آخر اینکه هر کسی در طول عمر خود آنقدر شاید مدلهای مختلف مو را امتحان کرده باشد که دیگر میداند کدام مدل بیشتر با صورتش هماهنگ است، اما اگر شک دارید و اطمینان ندارید و فکر میکنید شاید با مدل مو دیگری جذاب تر شوید بهتر است با یک آرایشگر حرفه ای مشورت کنید.

.

انواع مدل موی داماد

 

موهای کوتاه برای استایل دادن روزانه بسیار مناسب هستند. یکی دیگر از انواع مدل‌های موی داماد این مدل کلاسیک مو است. مقدار اندکی از یک محصول فرم دهنده‌ی مو را انتخاب کرده و با انگشتانتان به موهای خشک بزنید که هم به آن بافت و هم حجم بدهد.

 

⇠ مدل موی کلاسیک و روزانه مردانه

اگر کلا استایل وهای شما بهم ریخته و بافت‌دار است، با همان استایل پیش بروید. بیشتر سلبریتی‌های مرد از این مدل مو برای فرش قرمز استفاده می‌کنند، درنتیجه می‌توانید مطمئن باشید که این مدل مو واقعا رسمی است. این مدل ریش مردانه نیز به دقت و تمیزی کوتاه شده و مدل و اندازه‌ای است که به تمام شکل‌های صورت می‌آید.

 

⇠ موی داماد با ریش پر

برای یک مدل موی مردانه رسمی و کوتاه، از این مدل موی نسبتا خوابیده به سمت عقب نیز می‌توانید استفاده کنید. برای داشتن این استایل، موها را به سمت بالا و عقب بزنید و سپس با سشوار به آن حجم بیشتر و طلانی مدت بدهید.

 

⇠ مدل موی داماد با صورت کاملا اصلاح شده

قطعا موهای صاف و چسبیده به کف سر همیشه هم کلاسیک و هم رسمی هستند. بهتر است از محصولات مدل دادن به موی مات برای روز عروسی استفاده کنید تا عکس‌هایتان خیلی براق به نظر نرسند. اگر این مدل مو برای شما جدید است، چند هفته و یا چند ماه قبل از عروسی آن‌را بارها و مواد مختلف امتحان کنید و در روز عروسی حتما از یک هیراستایلیست حرفه‌ای کمک بگیرید.

 

⇠ موی کاملا صاف

هیچ دلیلی وجود ندارد که برای روز عروسی از ترندها استفاده نکنید! آندرکاتی جدید با موهای مات و به عقب برده شده به همراه تاکسیدو، تلفیقی از مدرنیته و استایل کلاسیک است. مدلی باحال که همیشه جدید و جذاب خواهد بود.

.
منابع:
.https://www.zibamoon.com
.https://luxaroos.com
.http://www.talarnet.com
.http://namnak.com

error: Alert: Content is protected !!