راهنمای گردنبند مناسب لباس عروس

چه نوع گردنبندی برای هر یقه لباس مناسب است؟

برای لباس های دکلته و یقه های قلبی شکل، گردنبندهای بزرگ و پر زرق و برق ظاهری فوق العاده ایجاد می کنند. لباس هایی با یقه های کشیده یا تزئینات زیاد در نزدیکی گردن (یقه هالتر، هفتی بلند) باید با گردنبندهای ساده تر تزئین شوند، مانند یک آویز ظریف یا یک گردنبند مروارید کلاسیک یا الماس و جواهرات با کیفیت.

.

برای لباسهایی که بر روی آن تزئینات زیادی وجود دارد (پر، ملیله دوزی، پولک دوزی) چه جواهراتی باید استفاده کرد؟

جواهراتتان را با لباس عروسی خود هماهنگ کنید. اگر لباس شما دارای کریستال های مصنوعی زیادی است، می توانید از جواهرات کریستالی شکل استفاده کنید.

.

آیا باید بین یک گردنبند پرکار و یک گوشواره پرکار یکی را انتخاب کنید یا می توانید هر دو را با هم استفاده کنید؟

این بستگی زیادی به لباس شما دارد. اگر لباس شما تزئینات زیادی دارد، به یکی از آن دو اکتفا کنید. یک جفت گوشواره انتخاب کنید یا یک گردنبند که مکمل لباس شما باشد. اگر لباستان تزئینات کمتری دارد، می توانید روز عروسی هر دو گردنبند و گوشواره را استفاده کنید.

.

چطور جواهرات مورد نظرمان را انتخاب کنید و در هزینه ها نیز صرفه جویی کنیم؟

یک جفت گوشواره الماس می تواند هزینه زیادی به شما تحمیل کند. در عوض، به دنبال جواهرات با کیفیت سفارشی باشید که ظاهری مشابه دارند و با نگاه کردن به آنها حس می کنید الماس واقعی استفاده شده است. برای صرفه جویی بیشتر، می توان اقدام به کرایه کردن جواهرات گران قیمت کرد.

.

چه نوع جواهراتی می توانند بهترین ظاهر را در عکس های عروسی ایجاد کند؟

جواهرات پر ابهت همیشه در عکس ها به بهترین شکل دیده می شوند. تکه های کوچک مثل یک جفت گوشواره میخی، ممکن است به راحتی در زیر موها یا تور شما پنهان شود. اما چه شما بخواهید جواهرات پرکار و پرزرق و برق استفاده کنید یا جواهرات ظریف، مهم این است که با عکاس خود درباره هر چه بهتر دیده شدن آنها صحبت کنید و بخواهید طوری به شما ژست بدهد که اکسسوری هایتان نمایان باشد.

.

آیا جواهرات عروسی فقط باید نقره ای یا طلایی باشند یا می توان از فلزات رنگی دیگر نیز استفاده کرد؟

شما می توانید به هر رنگی که دوست دارید جواهرات خود را انتخاب کنید. اما اگر بخواهید جواهراتتان هرگز از مد افتاده نباشد بهتر است به رنگ های کلاسیک یعنی طلایی و نقره ای بچسبید. رنگ های دیگر ممکن است چند سال بعد وقتی دیگر مد روز نیستند، در عکس عروسی شما قدیمی بنظر برسند.

.

آیا می توانید علاوه بر حلقه عروسی خود یک حلقه دیگر هم بپوشید؟

بله، حتماً. یک انگشتر فوق العاده دیگر می تواند بر زیبایی دست شما بیفزاید اما توجه کنید که آن را در دست راست بپوشید.

.

تازه ترین مد در جواهرات عروسی چیست؟

من عاشق عروس هایی هستم که از جواهرات سنتی عروسی دوری می کنند و بر اساس شخصیت منحصر به فرد خود اقدام به انتخاب طلا و جواهر می کنند. جواهرات سفارشی به روز این روزها بین عروس ها خیلی محبوب شده است، و دیدن عروس ها با اکسسوری های پر جزئیات و ریزه کاری شده جالب است. جواهرات سنتی همیشه زیبا خواهد بود، اما عروس ها با مدل های سفارشی بهتر و کاملتر می توانند شخصیت خودشان را ابراز کنند، که این فوق العاده است.
.
منابع:
.https://www.bazmyar.com

error: Alert: Content is protected !!