متن کارت عروسی

• ضروری ترین بخش های یک کارت دعوت عروسی

 

اطلاعات مهمان جشن عروسی

اطلاعات مهمانان از این جهت در کارت عروسی آورده می‌شود که دقیقا نشان دهد چه تعداد از اعضای خانواده به عروسی دعوت شده‌اند. همین‌طور کار توزیع کارت ها را ساده‌تر می‌کند. اغلب در پشت پاکت‌ها جایی برای نوشتن نام مهمانان تعبیه شده و توصیه می‌شود با خط خوب نام خانوادگی را روی آن بنویسید و به تعداد افرادی که می‌خواهید دعوت کنید کارت ورودیه تالار داخل کارت بگذارید.

.

اطلاعات میزبان جشن عروسی

درست همانند اطلاعات مهمانان، وجود اطلاعات میزبان نیز ضروری است. همه مهمانان دوست دارند با دیدن کارت اطلاعات دقیقی از عروس و داماد و شخصی که این کارت را برایشان فرستاده کسب کنند.

.

متن کارت دعوت

خبر خوش اینکه هیچ قانون خاصی برای متنی که می‌خواهید در کارت دعوت عروسی خود استفاده کنید، وجود ندارد. می‌توانید هر جمله‌ای را روی آن بنویسید و یا حتی خالی بگذارید. این به سلیقه‌ی شما بستگی دارد که با جملاتی عاشقانه و رمانتیک مهمانان خود را به عروسی دعوت کنید یا اینکه سعی کنید کمی آن‌ها را بخندانید. معمولا عروس و دامادها دوست دارند شعرهایی عاشقانه برای کارت دعوت خود انتخاب کنند. میتوانید تعدادی از شعرها و متن های زیبا برای کارت دعوت خود را از این لینک انتخاب کنید.

.

زمان و مکان جشن عروسی

زمان و مکان عروسی مهمترین بخش از کارت دعوت عروسی شما است و باید دقت کنید تا به صورتی دقیق و بدون هیچ اشتباهی اطلاعات این بخش را وارد کنید. اطلاعات مکان را باید با جزئیات وارد کنید و اگر حدس میزنید پیدا کردن این مکان برای مهمانان سخت باشد کروکی آن را به کارت دعوت پیوست کنید.
.
منابع:
.https://www.bazmyar.com
.https://rosily.ir
.https://golcode.com

- مطالب مرتبط -

«کارت دعوت و گیفت عروسی»

error: Alert: Content is protected !!